| Művész: | ismeretlen, xy |
| Ország: | BGR |
| Név vagy felirat: | Exlibris Агоп Саркисян |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 64 mm |
| Szélesség: | 46 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | [Карина Агоп Саркисян] |
| Leltári szám: | 51709 |
| ID (link): | 66150 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | ismeretlen, xy |
| Ország: | BGR |
| Név vagy felirat: | Exlibris Агоп Саркисян |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 64 mm |
| Szélesség: | 46 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | [Карина Агоп Саркисян] |
| Leltári szám: | 51709 |
| ID (link): | 66150 |
| Gyűjtő: | PL |