| Művész: | ismeretlen, xy |
| Ország: | BGR |
| Név vagy felirat: | exlibris А. Дипчикова |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 78 mm |
| Szélesség: | 62 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 51708 |
| ID (link): | 66149 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | ismeretlen, xy |
| Ország: | BGR |
| Név vagy felirat: | exlibris А. Дипчикова |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 78 mm |
| Szélesség: | 62 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 51708 |
| ID (link): | 66149 |
| Gyűjtő: | PL |