| Művész: | ismeretlen, xy |
| Ország: | BGR |
| Név vagy felirat: | ex libris Л. Горинов |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 61 mm |
| Szélesség: | 32 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 51706 |
| ID (link): | 66148 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | ismeretlen, xy |
| Ország: | BGR |
| Név vagy felirat: | ex libris Л. Горинов |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 61 mm |
| Szélesség: | 32 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 51706 |
| ID (link): | 66148 |
| Gyűjtő: | PL |