| Művész: | ismeretlen, xy |
| Ország: | BGR |
| Név vagy felirat: | exlibris Е.Б |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 72 mm |
| Szélesség: | 51 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 51695 |
| ID (link): | 66147 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | ismeretlen, xy |
| Ország: | BGR |
| Név vagy felirat: | exlibris Е.Б |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 72 mm |
| Szélesség: | 51 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 51695 |
| ID (link): | 66147 |
| Gyűjtő: | PL |