| Művész: | ismeretlen, РС |
| Ország: | BGR |
| Név vagy felirat: | Басмаджиян ex libris |
| Technika: | |
| Év: | 1980 |
| Magasság: | 59 mm |
| Szélesség: | 41 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | [А. Басмаджиян] |
| Leltári szám: | 51694 |
| ID (link): | 66146 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | ismeretlen, РС |
| Ország: | BGR |
| Név vagy felirat: | Басмаджиян ex libris |
| Technika: | |
| Év: | 1980 |
| Magasság: | 59 mm |
| Szélesség: | 41 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | [А. Басмаджиян] |
| Leltári szám: | 51694 |
| ID (link): | 66146 |
| Gyűjtő: | PL |