| Művész: | ismeretlen, xy |
| Ország: | () |
| Név vagy felirat: | ex libris Kisfaludi Sándor |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 37 mm |
| Szélesség: | 37 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 27653 |
| ID (link): | 66108 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | ismeretlen, xy |
| Ország: | () |
| Név vagy felirat: | ex libris Kisfaludi Sándor |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 37 mm |
| Szélesség: | 37 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 27653 |
| ID (link): | 66108 |
| Gyűjtő: | PL |