| Művész: | ismeretlen, xy |
| Ország: | () |
| Név vagy felirat: | ex libris olvasó népért |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 95 mm |
| Szélesség: | 69 mm |
| Szín: | 4színes |
| Leltári szám: | 51562 |
| ID (link): | 66084 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | ismeretlen, xy |
| Ország: | () |
| Név vagy felirat: | ex libris olvasó népért |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 95 mm |
| Szélesség: | 69 mm |
| Szín: | 4színes |
| Leltári szám: | 51562 |
| ID (link): | 66084 |
| Gyűjtő: | PL |