| Művész: | ismeretlen, xy |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | DP Déry Pál |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 35 mm |
| Szélesség: | 20 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 51457 |
| ID (link): | 66022 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | ismeretlen, xy |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | DP Déry Pál |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 35 mm |
| Szélesség: | 20 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 51457 |
| ID (link): | 66022 |
| Gyűjtő: | PL |