| Művész: | КЕРЧЕВ, Михаил Николов |
| Ország: | BGR |
| Név vagy felirat: | Кираджиев exlibris |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1980 |
| Magasság: | 60 mm |
| Szélesség: | 42 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 51712 |
| ID (link): | 65755 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | КЕРЧЕВ, Михаил Николов |
| Ország: | BGR |
| Név vagy felirat: | Кираджиев exlibris |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1980 |
| Magasság: | 60 mm |
| Szélesség: | 42 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 51712 |
| ID (link): | 65755 |
| Gyűjtő: | PL |