| Művész: | ТОШКОВ, Михаил Георгиев |
| Ország: | BGR |
| Név vagy felirat: | ex libris Ал. Михайлов |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 63 mm |
| Szélesség: | 63 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | ab antiquo |
| Leltári szám: | 51705 |
| ID (link): | 65752 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | ТОШКОВ, Михаил Георгиев |
| Ország: | BGR |
| Név vagy felirat: | ex libris Ал. Михайлов |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 63 mm |
| Szélesség: | 63 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | ab antiquo |
| Leltári szám: | 51705 |
| ID (link): | 65752 |
| Gyűjtő: | PL |