| Művész: | АВРАМОВ, Румен |
| Ország: | BGR |
| Név vagy felirat: | ex libris Р. Аврамов |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1982 |
| Magasság: | 57 mm |
| Szélesség: | 46 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | [Румен Аврамов] |
| Leltári szám: | 51701 |
| ID (link): | 65748 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | АВРАМОВ, Румен |
| Ország: | BGR |
| Név vagy felirat: | ex libris Р. Аврамов |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1982 |
| Magasság: | 57 mm |
| Szélesség: | 46 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | [Румен Аврамов] |
| Leltári szám: | 51701 |
| ID (link): | 65748 |
| Gyűjtő: | PL |