| Művész: | АВРАМОВ, Румен |
| Ország: | BGR |
| Név vagy felirat: | Нева Кръстева exlibris |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1982 |
| Magasság: | 80 mm |
| Szélesség: | 80 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Нева Кръстева |
| Leltári szám: | 51698 |
| ID (link): | 65745 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | АВРАМОВ, Румен |
| Ország: | BGR |
| Név vagy felirat: | Нева Кръстева exlibris |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1982 |
| Magasság: | 80 mm |
| Szélesség: | 80 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Нева Кръстева |
| Leltári szám: | 51698 |
| ID (link): | 65745 |
| Gyűjtő: | PL |