| Művész: | АВРАМОВ, Румен |
| Ország: | BGR |
| Név vagy felirat: | ex libris Румен Аврамов |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1983 |
| Magasság: | 67 mm |
| Szélesség: | 47 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 51697 |
| ID (link): | 65744 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | АВРАМОВ, Румен |
| Ország: | BGR |
| Név vagy felirat: | ex libris Румен Аврамов |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1983 |
| Magasság: | 67 mm |
| Szélesség: | 47 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 51697 |
| ID (link): | 65744 |
| Gyűjtő: | PL |