| Művész: | IZDEBSKI, Grzegorz |
| Ország: | POL |
| Név vagy felirat: | PF 2017 |
| Technika: | CAD |
| Év: | [2016] |
| Magasság: | 58 mm |
| Szélesség: | 91 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 51686 |
| ID (link): | 65740 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | IZDEBSKI, Grzegorz |
| Ország: | POL |
| Név vagy felirat: | PF 2017 |
| Technika: | CAD |
| Év: | [2016] |
| Magasság: | 58 mm |
| Szélesség: | 91 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 51686 |
| ID (link): | 65740 |
| Gyűjtő: | PL |