| Művész: | BURCKHARDT VON BIRCKENSTEIN, Anthoni Ernst |
| Ország: | AUT |
| Név vagy felirat: | Ozora |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 82 mm |
| Szélesség: | 123 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | fénymásolat! |
| Leltári szám: | 51634 |
| ID (link): | 65706 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | BURCKHARDT VON BIRCKENSTEIN, Anthoni Ernst |
| Ország: | AUT |
| Név vagy felirat: | Ozora |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 82 mm |
| Szélesség: | 123 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | fénymásolat! |
| Leltári szám: | 51634 |
| ID (link): | 65706 |
| Gyűjtő: | PL |