| Művész: | MOLNÁR Dénes |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | P.F. 1971. Poórék |
| Technika: | X3 |
| Év: | [1970] |
| Magasság: | 108 mm |
| Szélesség: | 75 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 51645 |
| ID (link): | 65535 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | MOLNÁR Dénes |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | P.F. 1971. Poórék |
| Technika: | X3 |
| Év: | [1970] |
| Magasság: | 108 mm |
| Szélesség: | 75 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 51645 |
| ID (link): | 65535 |
| Gyűjtő: | PL |