| Művész: | DINNYÉS Ferenc |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex-libris dr. Zenei József |
| Technika: | P1 |
| Év: | |
| Magasság: | 105 mm |
| Szélesség: | 65 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | in memoriam Dinnyés Ferenc 1886-1958 |
| Leltári szám: | 21877 |
| ID (link): | 65534 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | DINNYÉS Ferenc |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex-libris dr. Zenei József |
| Technika: | P1 |
| Év: | |
| Magasság: | 105 mm |
| Szélesség: | 65 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | in memoriam Dinnyés Ferenc 1886-1958 |
| Leltári szám: | 21877 |
| ID (link): | 65534 |
| Gyűjtő: | PL |