| Művész: | KAMPER Lajos |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Kelemen Béla |
| Technika: | C2 |
| Év: | |
| Magasság: | 80 mm |
| Szélesség: | 43 mm |
| Szín: | 1színes |
| Megjegyzés: | lásd még 32178 |
| Leltári szám: | 51600 |
| ID (link): | 65501 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | KAMPER Lajos |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Kelemen Béla |
| Technika: | C2 |
| Év: | |
| Magasság: | 80 mm |
| Szélesség: | 43 mm |
| Szín: | 1színes |
| Megjegyzés: | lásd még 32178 |
| Leltári szám: | 51600 |
| ID (link): | 65501 |
| Gyűjtő: | PL |