| Művész: | FÁBIÁN Tivadar |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Kellemes húsvéti ünnepeket |
| Technika: | X3 |
| Év: | |
| Magasság: | 99 mm |
| Szélesség: | 110 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 51585 |
| ID (link): | 65485 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FÁBIÁN Tivadar |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Kellemes húsvéti ünnepeket |
| Technika: | X3 |
| Év: | |
| Magasság: | 99 mm |
| Szélesség: | 110 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 51585 |
| ID (link): | 65485 |
| Gyűjtő: | PL |