| Művész: | ismeretlen xy |
| Ország: | () |
| Név vagy felirat: | [fatorony] |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 171 mm |
| Szélesség: | 115 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 50969 |
| ID (link): | 64891 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | ismeretlen xy |
| Ország: | () |
| Név vagy felirat: | [fatorony] |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 171 mm |
| Szélesség: | 115 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 50969 |
| ID (link): | 64891 |
| Gyűjtő: | PL |