| Művész: | KÓS Károly |
| Ország: | HUN (ROU) |
| Név vagy felirat: | ex libris Lázs Sándor S... |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 73 mm |
| Szélesség: | 62 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | duplum, lásd 15725 |
| Leltári szám: | 51335 |
| ID (link): | 64888 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | KÓS Károly |
| Ország: | HUN (ROU) |
| Név vagy felirat: | ex libris Lázs Sándor S... |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 73 mm |
| Szélesség: | 62 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | duplum, lásd 15725 |
| Leltári szám: | 51335 |
| ID (link): | 64888 |
| Gyűjtő: | PL |