| Művész: | DISKAY Lenke |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | in memoriam Kisfaludy Sándor |
| Technika: | X1/2 |
| Opusz szám: | op. 215 |
| Év: | 1973 |
| Magasság: | 111 mm |
| Szélesség: | 85 mm |
| Szín: | 2színes |
| Leltári szám: | 9583 |
| ID (link): | 6408 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | DISKAY Lenke |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | in memoriam Kisfaludy Sándor |
| Technika: | X1/2 |
| Opusz szám: | op. 215 |
| Év: | 1973 |
| Magasság: | 111 mm |
| Szélesség: | 85 mm |
| Szín: | 2színes |
| Leltári szám: | 9583 |
| ID (link): | 6408 |
| Gyűjtő: | PL |