| Művész: | DISKAY Lenke |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | in memoriam exlibris dott. Nerone Santagiuliana |
| Technika: | X1/2 |
| Év: | -1975 |
| Magasság: | 120 mm |
| Szélesség: | 82 mm |
| Szín: | 2színes |
| Leltári szám: | 41163 |
| ID (link): | 6399 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | DISKAY Lenke |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | in memoriam exlibris dott. Nerone Santagiuliana |
| Technika: | X1/2 |
| Év: | -1975 |
| Magasság: | 120 mm |
| Szélesség: | 82 mm |
| Szín: | 2színes |
| Leltári szám: | 41163 |
| ID (link): | 6399 |
| Gyűjtő: | PL |