| Művész: | DISKAY Lenke |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Gulyás Mihály |
| Technika: | X1/2 |
| Opusz szám: | op. 210 |
| Év: | 1973 |
| Magasság: | 85 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | 2színes |
| Megjegyzés: | [sakk] |
| Leltári szám: | 41152 |
| ID (link): | 6392 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | DISKAY Lenke |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Gulyás Mihály |
| Technika: | X1/2 |
| Opusz szám: | op. 210 |
| Év: | 1973 |
| Magasság: | 85 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | 2színes |
| Megjegyzés: | [sakk] |
| Leltári szám: | 41152 |
| ID (link): | 6392 |
| Gyűjtő: | PL |