| Művész: | DISKAY Lenke |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Demeter Jenő |
| Technika: | X1/2 |
| Opusz szám: | op. 247 |
| Év: | 1976 |
| Magasság: | 83 mm |
| Szélesség: | 97 mm |
| Szín: | 2színes |
| Leltári szám: | 4901 |
| ID (link): | 6374 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | DISKAY Lenke |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Demeter Jenő |
| Technika: | X1/2 |
| Opusz szám: | op. 247 |
| Év: | 1976 |
| Magasság: | 83 mm |
| Szélesség: | 97 mm |
| Szín: | 2színes |
| Leltári szám: | 4901 |
| ID (link): | 6374 |
| Gyűjtő: | PL |