| Művész: | KERÉKGYÁRTÓ László |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Kovács Miklós mesterszakács könyve Capsicum Annuum [közönséges paprika] |
| Technika: | CAD |
| Év: | |
| Magasság: | 59 mm |
| Szélesség: | 64 mm |
| Szín: | 3színes |
| Leltári szám: | 35309 |
| ID (link): | 6302 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | KERÉKGYÁRTÓ László |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Kovács Miklós mesterszakács könyve Capsicum Annuum [közönséges paprika] |
| Technika: | CAD |
| Év: | |
| Magasság: | 59 mm |
| Szélesség: | 64 mm |
| Szín: | 3színes |
| Leltári szám: | 35309 |
| ID (link): | 6302 |
| Gyűjtő: | PL |