| Művész: | KERÉKGYÁRTÓ László |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Ex herbarium vivum Duna salix alba [fehér fűz] |
| Technika: | X6 |
| Év: | 1999 |
| Magasság: | 123 mm |
| Szélesség: | 77 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 43003 |
| ID (link): | 6249 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | KERÉKGYÁRTÓ László |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Ex herbarium vivum Duna salix alba [fehér fűz] |
| Technika: | X6 |
| Év: | 1999 |
| Magasság: | 123 mm |
| Szélesség: | 77 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 43003 |
| ID (link): | 6249 |
| Gyűjtő: | PL |