| Művész: | KERÉKGYÁRTÓ László |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Egyházmegyei Könyvtár Szombathely ex libris |
| Technika: | X6 |
| Év: | 2000 |
| Magasság: | 138 mm |
| Szélesség: | 83 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 43013 |
| ID (link): | 6179 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | KERÉKGYÁRTÓ László |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Egyházmegyei Könyvtár Szombathely ex libris |
| Technika: | X6 |
| Év: | 2000 |
| Magasság: | 138 mm |
| Szélesség: | 83 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 43013 |
| ID (link): | 6179 |
| Gyűjtő: | PL |