| Művész: | KERÉKGYÁRTÓ László |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Mars – Élet egy másik bolygón? |
| Technika: | X3 |
| Év: | |
| Magasság: | 116 mm |
| Szélesség: | 62 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Az űrkutatás kisgrafikákon 14/15 |
| Leltári szám: | 42998 |
| ID (link): | 6116 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | KERÉKGYÁRTÓ László |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Mars – Élet egy másik bolygón? |
| Technika: | X3 |
| Év: | |
| Magasság: | 116 mm |
| Szélesség: | 62 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Az űrkutatás kisgrafikákon 14/15 |
| Leltári szám: | 42998 |
| ID (link): | 6116 |
| Gyűjtő: | PL |