| Művész: | ЗУЕВ, Юрий |
| Ország: | UKR |
| Név vagy felirat: | Nagy István exlibris |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1976 |
| Magasság: | 124 mm |
| Szélesség: | 100 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | lásd még 7712 |
| Leltári szám: | 57012 |
| ID (link): | 57816 |
| Gyűjtő: | SzD |
| Művész: | ЗУЕВ, Юрий |
| Ország: | UKR |
| Név vagy felirat: | Nagy István exlibris |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1976 |
| Magasság: | 124 mm |
| Szélesség: | 100 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | lásd még 7712 |
| Leltári szám: | 57012 |
| ID (link): | 57816 |
| Gyűjtő: | SzD |