| Művész: | KÜHN, Fritz |
| Ország: | DEU (DDR) |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Kelemen Béla |
| Technika: | C3 |
| Év: | |
| Magasság: | 92 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 37851 |
| ID (link): | 56572 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | KÜHN, Fritz |
| Ország: | DEU (DDR) |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Kelemen Béla |
| Technika: | C3 |
| Év: | |
| Magasság: | 92 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 37851 |
| ID (link): | 56572 |
| Gyűjtő: | PL |