| Művész: | КАЛАШНИКОВ, Анатолий Иванович |
| Ország: | RUS |
| Név vagy felirat: | In memoriam Bartók Béla 1881-1945 |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 149 |
| Év: | -1970 |
| Magasság: | 100 mm |
| Szélesség: | 83 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 6340 |
| ID (link): | 56412 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | КАЛАШНИКОВ, Анатолий Иванович |
| Ország: | RUS |
| Név vagy felirat: | In memoriam Bartók Béla 1881-1945 |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 149 |
| Év: | -1970 |
| Magasság: | 100 mm |
| Szélesség: | 83 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 6340 |
| ID (link): | 56412 |
| Gyűjtő: | PL |