| Művész: | MÄKELÄ, Väinö |
| Ország: | FIN |
| Név vagy felirat: | ex libris Juhani Mäkelä |
| Technika: | P7 |
| Opusz szám: | op. 113 |
| Év: | 1982 |
| Magasság: | 65 mm |
| Szélesség: | 45 mm |
| Szín: | 1színes |
| Megjegyzés: | lásd még 53806 |
| Leltári szám: | 53821 |
| ID (link): | 56156 |
| Gyűjtő: | PI |
| Művész: | MÄKELÄ, Väinö |
| Ország: | FIN |
| Név vagy felirat: | ex libris Juhani Mäkelä |
| Technika: | P7 |
| Opusz szám: | op. 113 |
| Év: | 1982 |
| Magasság: | 65 mm |
| Szélesség: | 45 mm |
| Szín: | 1színes |
| Megjegyzés: | lásd még 53806 |
| Leltári szám: | 53821 |
| ID (link): | 56156 |
| Gyűjtő: | PI |