| Művész: | DEBRECZENI László |
| Ország: | HUN (ROU) |
| Név vagy felirat: | Ez a könyv a Gyepessy Irmáé |
| Technika: | [P1] |
| Év: | [1932] |
| Magasság: | 81 mm |
| Szélesség: | 55 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | duplum, lásd még 5093 |
| Leltári szám: | 53646 |
| ID (link): | 55985 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | DEBRECZENI László |
| Ország: | HUN (ROU) |
| Név vagy felirat: | Ez a könyv a Gyepessy Irmáé |
| Technika: | [P1] |
| Év: | [1932] |
| Magasság: | 81 mm |
| Szélesség: | 55 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | duplum, lásd még 5093 |
| Leltári szám: | 53646 |
| ID (link): | 55985 |
| Gyűjtő: | PL |