| Művész: | VECSERKA Zsolt |
| Ország: | HUN (ROU) |
| Név vagy felirat: | exlibris Nagy László |
| Technika: | X1 |
| Év: | 1975 |
| Magasság: | 110 mm |
| Szélesség: | 30 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 53642 |
| ID (link): | 55981 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | VECSERKA Zsolt |
| Ország: | HUN (ROU) |
| Név vagy felirat: | exlibris Nagy László |
| Technika: | X1 |
| Év: | 1975 |
| Magasság: | 110 mm |
| Szélesség: | 30 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 53642 |
| ID (link): | 55981 |
| Gyűjtő: | PL |