| Művész: | PAULOVICS László |
| Ország: | HUN (ROU) |
| Név vagy felirat: | GY G |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1967 |
| Magasság: | 100 mm |
| Szélesség: | 52 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 53631 |
| ID (link): | 55970 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | PAULOVICS László |
| Ország: | HUN (ROU) |
| Név vagy felirat: | GY G |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1967 |
| Magasság: | 100 mm |
| Szélesség: | 52 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 53631 |
| ID (link): | 55970 |
| Gyűjtő: | PL |