| Művész: | BÍRÓ Iván Géza |
| Ország: | HUN (ROU) |
| Név vagy felirat: | ex libris Demeter |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1975 |
| Magasság: | 147 mm |
| Szélesség: | 76 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 53619 |
| ID (link): | 55958 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | BÍRÓ Iván Géza |
| Ország: | HUN (ROU) |
| Név vagy felirat: | ex libris Demeter |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1975 |
| Magasság: | 147 mm |
| Szélesség: | 76 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 53619 |
| ID (link): | 55958 |
| Gyűjtő: | PL |