| Művész: | KARANCSI Sándor |
| Ország: | HUN (ROU) |
| Név vagy felirat: | exlibris Dr. Demeter Jenő |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1974 |
| Magasság: | 100 mm |
| Szélesség: | 59 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | lásd még 53596 |
| Leltári szám: | 53595 |
| ID (link): | 55934 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | KARANCSI Sándor |
| Ország: | HUN (ROU) |
| Név vagy felirat: | exlibris Dr. Demeter Jenő |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1974 |
| Magasság: | 100 mm |
| Szélesség: | 59 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | lásd még 53596 |
| Leltári szám: | 53595 |
| ID (link): | 55934 |
| Gyűjtő: | PL |