| Művész: | BASTIA, Liliana |
| Ország: | ITA |
| Név vagy felirat: | Ex libris M. Battolla |
| Technika: | X3 |
| Év: | |
| Magasság: | 129 mm |
| Szélesség: | 102 mm |
| Szín: | 1színes |
| Megjegyzés: | Expo 2015 [Massimo Battolla] |
| Leltári szám: | 52998 |
| ID (link): | 55313 |
| Gyűjtő: | PI |
| Művész: | BASTIA, Liliana |
| Ország: | ITA |
| Név vagy felirat: | Ex libris M. Battolla |
| Technika: | X3 |
| Év: | |
| Magasság: | 129 mm |
| Szélesség: | 102 mm |
| Szín: | 1színes |
| Megjegyzés: | Expo 2015 [Massimo Battolla] |
| Leltári szám: | 52998 |
| ID (link): | 55313 |
| Gyűjtő: | PI |