| Művész: | BASTIA, Liliana |
| Ország: | ITA |
| Név vagy felirat: | ex libris M Battolla |
| Technika: | X3 |
| Év: | |
| Magasság: | 75 mm |
| Szélesség: | 53 mm |
| Szín: | 1színes |
| Megjegyzés: | Ádám és Éva [Massimo Battolla] |
| Leltári szám: | 52983 |
| ID (link): | 55298 |
| Gyűjtő: | PI |
| Művész: | BASTIA, Liliana |
| Ország: | ITA |
| Név vagy felirat: | ex libris M Battolla |
| Technika: | X3 |
| Év: | |
| Magasság: | 75 mm |
| Szélesség: | 53 mm |
| Szín: | 1színes |
| Megjegyzés: | Ádám és Éva [Massimo Battolla] |
| Leltári szám: | 52983 |
| ID (link): | 55298 |
| Gyűjtő: | PI |