| Művész: | PILARCZYK, Bożena |
| Ország: | POL |
| Név vagy felirat: | Hartmut Polenz |
| Technika: | |
| Opusz szám: | op. 18 |
| Év: | 2013 |
| Magasság: | 98 mm |
| Szélesség: | 125 mm |
| Szín: | fehér |
| Megjegyzés: | (Post card from Cairo) |
| Leltári szám: | 52821 |
| ID (link): | 55164 |
| Gyűjtő: | PH |
| Művész: | PILARCZYK, Bożena |
| Ország: | POL |
| Név vagy felirat: | Hartmut Polenz |
| Technika: | |
| Opusz szám: | op. 18 |
| Év: | 2013 |
| Magasság: | 98 mm |
| Szélesség: | 125 mm |
| Szín: | fehér |
| Megjegyzés: | (Post card from Cairo) |
| Leltári szám: | 52821 |
| ID (link): | 55164 |
| Gyűjtő: | PH |