| Művész: | HACHUŁA, Aleksandra |
| Ország: | POL |
| Név vagy felirat: | Ex Libris Dr Hartmut Polenz |
| Technika: | [CGD] |
| Év: | |
| Magasság: | 110 mm |
| Szélesség: | 110 mm |
| Szín: | 4színes |
| Leltári szám: | 52812 |
| ID (link): | 55155 |
| Gyűjtő: | PH |
| Művész: | HACHUŁA, Aleksandra |
| Ország: | POL |
| Név vagy felirat: | Ex Libris Dr Hartmut Polenz |
| Technika: | [CGD] |
| Év: | |
| Magasság: | 110 mm |
| Szélesség: | 110 mm |
| Szín: | 4színes |
| Leltári szám: | 52812 |
| ID (link): | 55155 |
| Gyűjtő: | PH |