| Művész: | ČERNETSOVA, Natalija |
| Ország: | ČERŅECOVA, Natālija |
| Név vagy felirat: | Dr. Hartmut Polenz Exlibris |
| Technika: | C3 |
| Év: | 2015 |
| Magasság: | 137 mm |
| Szélesség: | 138 mm |
| Szín: | 2színes |
| Megjegyzés: | (Europa) |
| Leltári szám: | 52704 |
| ID (link): | 55058 |
| Gyűjtő: | PH |
| Művész: | ČERNETSOVA, Natalija |
| Ország: | ČERŅECOVA, Natālija |
| Név vagy felirat: | Dr. Hartmut Polenz Exlibris |
| Technika: | C3 |
| Év: | 2015 |
| Magasság: | 137 mm |
| Szélesség: | 138 mm |
| Szín: | 2színes |
| Megjegyzés: | (Europa) |
| Leltári szám: | 52704 |
| ID (link): | 55058 |
| Gyűjtő: | PH |