| Művész: | RAUB, Andreas |
| Ország: | DEU |
| Név vagy felirat: | ex libris PD Dr. Hartmut Polenz |
| Technika: | [CGD] |
| Év: | 2018 |
| Magasság: | 129 mm |
| Szélesség: | 95 mm |
| Szín: | 4színes |
| Leltári szám: | 52736 |
| ID (link): | 55056 |
| Gyűjtő: | PH |
| Művész: | RAUB, Andreas |
| Ország: | DEU |
| Név vagy felirat: | ex libris PD Dr. Hartmut Polenz |
| Technika: | [CGD] |
| Év: | 2018 |
| Magasság: | 129 mm |
| Szélesség: | 95 mm |
| Szín: | 4színes |
| Leltári szám: | 52736 |
| ID (link): | 55056 |
| Gyűjtő: | PH |