| Művész: | KOPCZYŃSKA-JANISZEWSKA, Karina |
| Ország: | POL |
| Név vagy felirat: | exlibris Anke Polenz |
| Technika: | C8 |
| Opusz szám: | op. 260 |
| Év: | 2015 |
| Magasság: | 98 mm |
| Szélesség: | 97 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 52674 |
| ID (link): | 55012 |
| Gyűjtő: | PH |
| Művész: | KOPCZYŃSKA-JANISZEWSKA, Karina |
| Ország: | POL |
| Név vagy felirat: | exlibris Anke Polenz |
| Technika: | C8 |
| Opusz szám: | op. 260 |
| Év: | 2015 |
| Magasság: | 98 mm |
| Szélesség: | 97 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 52674 |
| ID (link): | 55012 |
| Gyűjtő: | PH |