| Művész: | RIEß, Rudolf |
| Ország: | DEU |
| Név vagy felirat: | exlibris Elli Viewegh |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 81 |
| Év: | 2002 |
| Magasság: | 99 mm |
| Szélesség: | 76 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 52657 |
| ID (link): | 54995 |
| Gyűjtő: | PH |
| Művész: | RIEß, Rudolf |
| Ország: | DEU |
| Név vagy felirat: | exlibris Elli Viewegh |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 81 |
| Év: | 2002 |
| Magasság: | 99 mm |
| Szélesség: | 76 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 52657 |
| ID (link): | 54995 |
| Gyűjtő: | PH |