| Művész: | ELWI Carlson, Børge |
| Ország: | SWE |
| Név vagy felirat: | exlibris Tove Hornhaver |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 71 mm |
| Szélesség: | 95 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 52639 |
| ID (link): | 54977 |
| Gyűjtő: | PH |
| Művész: | ELWI Carlson, Børge |
| Ország: | SWE |
| Név vagy felirat: | exlibris Tove Hornhaver |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 71 mm |
| Szélesség: | 95 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 52639 |
| ID (link): | 54977 |
| Gyűjtő: | PH |