| Művész: | КУЛЕКОВ, Пенчо Радков |
| Ország: | BGR |
| Név vagy felirat: | ex libris Erika & Andreas Selle |
| Technika: | X3+P5 |
| Év: | 1988 |
| Magasság: | 77 mm |
| Szélesség: | 63 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 52423 |
| ID (link): | 54751 |
| Gyűjtő: | PH |
| Művész: | КУЛЕКОВ, Пенчо Радков |
| Ország: | BGR |
| Név vagy felirat: | ex libris Erika & Andreas Selle |
| Technika: | X3+P5 |
| Év: | 1988 |
| Magasság: | 77 mm |
| Szélesség: | 63 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 52423 |
| ID (link): | 54751 |
| Gyűjtő: | PH |