| Művész: | ERNST, Helge |
| Ország: | DNK |
| Név vagy felirat: | ex-libris Rindholt |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 100 mm |
| Szélesség: | 53 mm |
| Szín: | 2színes |
| Leltári szám: | 52351 |
| ID (link): | 54679 |
| Gyűjtő: | PH |
| Művész: | ERNST, Helge |
| Ország: | DNK |
| Név vagy felirat: | ex-libris Rindholt |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 100 mm |
| Szélesség: | 53 mm |
| Szín: | 2színes |
| Leltári szám: | 52351 |
| ID (link): | 54679 |
| Gyűjtő: | PH |