| Művész: | ismeretlen, xy |
| Ország: | () |
| Név vagy felirat: | exlibris - Hans Blomgren |
| Technika: | [X] |
| Év: | |
| Magasság: | 76 mm |
| Szélesség: | 72 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 52317 |
| ID (link): | 54658 |
| Gyűjtő: | PH |
| Művész: | ismeretlen, xy |
| Ország: | () |
| Név vagy felirat: | exlibris - Hans Blomgren |
| Technika: | [X] |
| Év: | |
| Magasság: | 76 mm |
| Szélesség: | 72 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 52317 |
| ID (link): | 54658 |
| Gyűjtő: | PH |